Rezerwacja

Po otrzymaniu zgłoszczenia skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

Vinegre

Vinegre to wyjątkowe miejsce dla smakoszy, miłośników najlepszych win i pięknych widoków. To pełnia mocy świeżych sezonowych produktów, feeria barw rodem z basenu Morza Śródziemnego.

Sezonowe menu intryguje smakami i bogatym aromatem kuchni śródziemnomorskiej. Najlepsze ryby i owoce morza, grillowane mięsa, aromatyczne warzywa i owoce - skropione oryginalną oliwą z oliwek... prostota, która zadziwia i inspiruje. Wiedzione tradycją dawnych polis aromaty tworzą perfekcyjne połączenie, z którego Vinegre czerpie całymi garściami. Vinegre to nie tylko smak. To także miejsce spotkań – w gronie przyjaciół, rodziny czy też współpracowników. Vinegre jest przestrzenią, w której chce się zatrzymać – czując w piersiach morską bryzę.

Przenieś się w śródziemnomorski klimat

Na miejscu rozkoszuj się dziesiątkami win najwyższej jakości. Nad ich doborem czuwa wykwalifikowany sommelier. Jeśli ich smak uwiedzie Cię - możesz także kupić w Vinegre swoje ulubione roczniki.

Zobacz sztukę kulinarną

Dzięki koncepcji live cooking możesz na żywo przyglądać się kunsztowi kucharskiemu. Od doboru składników – przez ich przygotowanie – aż po staranne przygotowanie kompozycji na talerzu.

Pasja smaku

Poznaj sekrety kuchni Vinegre

1. Doświadczenie
Aby uzyskać aromatyczne, śródziemnomorskie dania niezbędny jest kunszt kulinarny. Zdobywany latami - dzięki licznym podróżom i eksperymentom - pozwolił na stworzenie autorskich dań, które znajdziesz w naszym menu.
2. Najlepsze składniki
Świeże, wyraziste smaki to także zasługa starannie wybieranych produktów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, wiele z naszych składników pochodzi bezpośrednio ze śródziemnomorskich obszarów.
3. Pasja
Vinegre składa się z pasjonatów, którzy wkładają serce w swoje zadania. Od niewielkich tapasów po rozbudowane dania główne - każde przygotowywane jest z takim samym zaangażowaniem.
4. Radość
Vinegre to coś więcej niż restauracja. To wyjątkowi ludzie, których łączą wieloletnie przyjaźnie. To radość ze wspólnych spotkań i pracy. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rodziny Vinegre!